ערן הדס - עיתונאי, מנהל תוכן ומומחה להופעה מול קהל ומצלמה.
מרצה בכיר לתקשורת. שימש כמפיק אחראי בערוץ 2, כמייסד בית הספר לטלוויזיה של 'רשת' ערוץ 13, כעיתונאי ב'ידיעות אחרונות' וכמנהל ערוצים ב-yes הטלוויזיה בלוויין.
הוא מוכר כאוטוריטה להופעה מול קהל ומצלמה, והוא המאמן לטלוויזיה המנוסה ביותר בישראל. כיום משמש כמאמן לעסקים, מכשיר חברות, ארגונים, מנכ"לים ופוליטיקאים בהופעות בציבור ובטלוויזיה ועוסק ביצירת מיתוג ובולטות תקשורתית. מגיש את תוכנית הטלוויזיה לעסקים 'ביזנס TV'. הבעלים של 'מועדון הפרזנטורים' שהוקם ב-2018 ומוביל בהצלחה את תוכנית הליווי 'הדרך למיליון הראשון'. בעל תואר M.A. בתקשורת.
הכתיבה העיתונאית מתמקדת בהעברת מידע לקהל הרחב, אך בעידן של ריבוי פלטפורמות ואמצעי תקשורת, אנשי ונשות הכתיבה צריכים לדעת איך להעביר את המסר בצורה ברורה, חדה וממוקדת.
במהלך הלימודים נבחן איך לאסוף ולאתר מקורות מידע וכיצד יש לבנות את הסיפור שיתאים למדיה בה הוא מיועד להתפרסם. נלמד טכניקות כתיבה עיתונאית יעילות ונכונות לניו מדיה, בלוגים ורשתות חברתיות. הלימוד משלב בין תיאוריות, גישות ושיטות עבודה לצד תרגול מעשי שוטף.
אנשים המעוניינים לרכוש כלי הבעה באמצעות כתיבה לאמצעי התקשורת הדיגיטליים באמצעות כתיבה אפקטיבית.
הסטודנטים ירכשו כלים עיוניים ומעשיים, תוך הגשת תרגילים, ניתוח וביקורת עבודות.
10 מפגשים, בני 4 שעות אקדמיות כל אחד, ובסך הכל 40 שעות לימוד.
לעומדים בדרישות הקורס תוענק תעודה מטעם בית ספר חשיפה - האוניברסיטה הפתוחה, לימודי החוץ.